Dydaktyka, semestr zimowy, 2011/2012

Tutaj będą umieszczane ważne informacje dotyczące prowadzonych przezemnie zajęć. Do części materiałów można będzie uzyskać dostęp po zalogowaniu się do intranetu.

 • 08.03.2012 - oddawanie projektów Baz Danych na BIS

  Dla osób które nie oddały projektu w terminie

  Po interwencji dyrektora ds dydaktycznych protokoły USOS zostały odblokowane do maja. Jeśli ktoś z państwa nie oddał jeszcze projektu z Baz Danych i chciałby to zrobić, aby podnieść sobie ocenę, proszę o kontakt mailowy. W instytucie mogę się czasem pojawiać w poniedziałki i piątki, jednak bezwzględnie proszę o mail wcześniej. Projekty można oddawać do końca marca.

  Aby osoby, które starały się oddać w terminie nie czuły się pokrzywdzone, maksymalny wynik z projektu będzie przemnożony przez współczynnik 0,8 (maksymalny wynik z projektu to 40 punktów zamiast 50).

  Postaram się wysłać tę wiadomość do wszystkich zainteresowanych, jak tylko zacznie działać poczta USOSa (narazie nie działa). Do tego czasu proszę osoby, które mogą tą informację przekazać do zainteresowanych, aby to zrobiły - będę wdzięczny.

 • 30.01.2012 - Kartkówka poprawkowa z Baz danych

  Kartkówka poprawkowa z Baz Danych odbędzie się tak jak ustaliliśmy na ostatnich zajęciach w dniu 01.02.2012 (środa). Kartkówka odbędzie się w sali 0056 w godzinach 14:00-17:00.

 • 24.01.2012 - oddawanie projektów Baz Danych

  W sprawie oddawania projektów zamieszczam informacje od dyrektora, które mogą państwa zainteresować:

  Prowadzący zajęcia jest zobowiązany do dostarczenia protokołu do sekretariatu w terminie do 10 dni od egzaminu [nie później niż do 30 września], a w semestrze zimowym nie później niż 7 dni od zakończenia sesji poprawkowej.

  Wysłałem także dokładniejszego maila do państwa w tej sprawie (przez USOS).

  Dodatkowo na stronie kursu dodałem przykłady łączenia się z baza danych z poziomu aplikacji okienkowej C#, za pomoc w przygotowaniu tych materiałów chciałbym podziękować panu Szymonowi Stawickiemu.